Aquesta pàgina web utilitza galetes pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis i analitzar els hàbits de navegació de l'usuari. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Podeu obtenir més informació visitant la nostra Política de privacitat

EQUIP

 

La nostra empresa aposta per una gestió moderna i amb visió de futur, utilitzant els coneixements i l'experiència adquirits durant els 15 anys d'història.

Director General de COMPARFARM

Xavier Canal 

678 55 39 75

xavier.canal@comparfarm.cat

Cap de Vendes de COMPARFARM

Xavier Román

667 40 89 20

xavier.roman@comparfarm.cat

 

 EQUIP COMERCIAL 

Cerca aquí al teu venedor.
Si tens algun dubte truca'ns al 93 741 49 58

 

                                                                                                                                          

        Maica Rivero                                                         Carles Vila                                                        Daniel Fernández 

            609 365 383                                                                            609 392 163                                                                           691 608 358

maica.rivero@comparfarm.cat                                                                     carles.vila@comparfarm.cat                                                       daniel.fernandez@comparfarm.cat

 

 

                                                                                                                                          

        Victor Ortega                                                      David Serrano                                                      Eli Dominguez 

             692 575 303                                                                           667 56 94 15                                                                           670 34 13 64

victor.ortega@comparfarm.cat                                                                     david.serrano@comparfarm.cat                                                 eli.dominguez@comparfarm.cat

 

 

                                                                                                                                          

      Meritxell Delarco                                                                                                     

             661 64 86 72                                                                                                                                                    

meritxell.delarco@comparfarm.cat